Keemun Siyah Çay
Keemun Siyah Çay
%100 Orjinal ve faturalı Keemun Siyah Çayı siparişi verin. Kredi kartınızla yaptığınız ödemelerde SSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Ürün hakkındaki soru ve aklınıza takılanlar için hızlı bir şekilde yanıt istiyorsanız aşağıda bulunan facebook yorum alanını kullanabilirsiniz.Keemun siyah çay kullanarak zayıflamanıza yardımcı olabilirsiniz. Çin'den gelen çay mucizesi teslimatta ödeme imkanı ve ücretsiz kargo fırsatıyla.
not rated Devamını oku
Goji Berry Çayı
Goji Berry Çayı
Goji berry çayı içerisinde 40 adet süzen poşet vardır. Günde 5 defa öğünlerden önce kullanılması tavsiye edilir. 3 kutu Goji berry çayı siparişinizde bir kutu hediyelidir. Sipariş verdikten sonra paketiniz ile alakalı tüm bilgiler SMS ile cebinize kadar gelmektedir.
not rated 29,00 80,00  Seçenekler
L-Carnitine 9’lu Form Çayı
L-Carnitine 9’lu Form Çayı
L-carnitine 9'lu form çayı içerisinde 40 adet süzen poşet vardır. Günde 5 defa öğünlerden önce kullanılması tavsiye edilir. 3 kutu Sarımsak çayı siparişinizde bir kutu hediyelidir. Sipariş verdikten sonra paketiniz ile alakalı tüm bilgiler SMS ile cebinize kadar gelmektedir.
not rated Devamını oku
Kayısılı Form Çayı
Kayısılı Form Çayı
Kayısılı form çayı içerisinde 40 adet süzen poşet vardır. Günde 5 defa öğünlerden önce kullanılması tavsiye edilir. 3 kutu siparişinizde yanında bir kutu form çayı hediye gönderilmeltedir. Sipariş verdikten sonra paketiniz ile alakalı tüm bilgiler SMS ile cebinize kadar gelmektedir.
not rated 29,00 80,00  Seçenekler
Acı Çehre Form Çayı
Acı Çehre Form Çayı
Acı çehre çayı içerisinde 40 adet süzen poşet vardır. Günde 5 defa öğünlerden önce kullanılması tavsiye edilir. Sipariş verdikten sonra paketiniz ile alakalı tüm bilgiler SMS ile cebinize kadar gelmektedir.
not rated Devamını oku