Güneş Kremi Tavsiye 2017

Kategori: Kişisel Bakım, Kremler | 0

Güneş kremi tavsiye 2017 adlı yazımızda sizlere en çok tutulan güneş kremi hakkında bilgiler vereceğiz. Fiyatına göre en etkili ürünlerden bir tanesi olan DermaDerm Güneş kremini sizler için tanıtacağız.

DermaDerm Laboratories tarafından geliştirilen 50 spf Güneş kremi içerisinde ekstra olarak A,C ve E vitaminlerini barındırmaktadır. Yani sizleri hem güneşten korumakta hemde cildinizi beslemektedir.

Güneş kremi tavsiye 2017 sadece tatilde değil günlük yaşantınızda da kullanabileceğiniz bu krem cildinizde ki kalojen ve elastinleri Güneşten koruyarak hem yaşlanmanızı geciktirmekte hemde Güneşin yaydığı UVA ve UVB ışınlarından sizleri uzun bir süre korunmaktadır. Sürdükten 6 saat sonra uygulamanızda yarar vardır. Üstelik Dermaderm Güneş kreminin kokusu da diğerlerine göre çok daha güzel olduğuna emin olabilirsiniz.

Dermader güneş kremini sahilde kullanan kadın

Güneş Kremi Kullananların Dikkat Etmesi Gereken Noktalar

Güneş kremi kullanmadan önce Güneşe maruz kalmamanız çok önemlidir. Güneşe çıkmadan 15 dakika önce vücudunuza masaj yaparak iyice yedirmeniz gerekmektedir. Daha sonra 6 saatte bir vücudunuza uygulamanız gerekmektedir. Alacağınız ürünlerin orijinal olması yan sanayi olmaması çok önemlidir. Bunun için kutu üzerinde ki barkod numarasını GTIN sorgu sayfasına giriş yaparak sorgulama yapabilirsiniz. Aldığınız Güneş kremleri genellikle aç kapa veya çevir aç kapaklı olmaktadır. Bizim sizlere tavsiyemiz DermaDerm’de olduğu gibi çevir aç kapaklı seçmenizdir çünkü kapak altında koruma kapakçığı bulunmaktadır. Böylece sizden önce kimsenin kullanmadığını anlayabilirsiniz. Bir sonraki dikkat etmeniz gereken nokta özellikle bunu marketlerde alışveriş yaparken bile unutuyoruz ki tenimize değecek bir şey için kesinlikle dikkat etmemiz gerekiyor, son kullanma tarihine özellikle dikkat edin. Çünkü satılan yerler bile çoğu zaman istemsiz olsa da bu tarihlere dikkat etmiyor ve istemsiz olarak sizlere tarihi geçmiş ürünler gönderiyorlar. Bunun için başkalarının dikkatsizliğinin hatasını yaşamamak için lütfen son kullanma tarihlerine dikkat edelim.

Sizlerde Dermaderm Güneş kremi kullananlar hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız ilgili linke tıklayabilirsiniz. Veya hemen Dermaderm Güneş kremi siparişi vermek istiyorsanız alltaki formu doldurabilirsiniz.

Yorumları

Yapılan Yorum

Bir Cevap Yazın