İyot Damlası Yorumları

Kategori: Zayıflama Ürünleri | 0

İyot damlası yorumları hakkında sizlerle biraz konuşmak istiyoruz. Zayıflama damlası çıktığı günden beridir tarafımıza her gün yüzlerce sorular yöneltilmektedir. Bu soruların arasından en çok sorulanları seçtik ve sizlerle paylaşmak istiyoruz. Çünkü ürünü almadan önce aklınıza takılan soruların direkt olarak cevabını bu yazışmamızda bulabilirsiniz.

İyot Damlası Kullanıcı Soruları

İyot damlası kullanırsam bir ay içerisinde ne kadar kilo verebilirim?

Kesin bir şekilde konuşarak şu kadar kilo verebilirsiniz diyemeyiz. Çünkü tamamen tiroid bezlerinizle ve yağ indeksinizle alakalı bir durum. Çünkü ürünü kullanmaya başladıktan sonra tiroid beziniz ne kadar yavaş? Veya vücudunuz da ki yağ oranınız az mı çok mu?

Sizleri ayrı ayrı testlere sokmadığımızdan ki şahsen sizleri göremediğimizden bu soruya cevap vermek çok zor olmaktadır. Mesela 170 cm. boyunda 120 kilogram olan birisi 1 ayda 20 kilogram verme olasılığı var. Ancak 170 boyunda 73 kilo olan birininde 1 ayda 1 kilo verme olasılığı var. Yani siz 1 aylık kürde kullansanız 3 aylık kürde kullansanız net bir cevap veremeyiz.
İyot Damlası yorumlarını okuyarak ön bilgilere sahip olabilirsiniz.

İyot Damlası Kullanıp da Kilo Veremezsem Ne olur?

Olasılıkları göz önünde bulundurarak yazıyorum. İlk günden itibaren tartıya çıktınız ve 70 kilosunuz, ama siz 60 kilo olmak istiyorsunuz. İyot Damlası yani zayıflama damlasını aldınız bardağa 5 damla kadar attınız ve kullanmaya başladınız. Sanki tiroid bezinizin hızlandığını da hissettiniz akşam tartıya çıktınız ancak yine 70 kilosunuz ilk günden şevkiniz kırıldı ve ürüne olumsuz gözle bakmaya başladığınız. Ama o kadar para verdiniz yineden paranızın çöpe gitmemesi için o 10 günü bitirmek istiyorsunuz belki zayıflarım ümidiyle devam ettiniz. Ancak 10 günün sonunda da hala yetmiş kilosunuz ve zayıflayamıyorum diye kendi kendinize söylenip pes ettiniz. İşte olay bu kadar basit değil. Çünkü tiroid bezleriniz size direniyor. Bazı kişiler 1 ay kullanıp kilo veremeyebilir ancak düzenli kullanım sonucunda işe yarayacağından eminiz. Pes etmeyin ve kullanmaya devam edin. İnsan gerçekten isterse yapamayacağı şey yok derler ya, aslında buda zayıflamayı ne kadar çok istediğinize bağlı bir şey.

Tansiyon Hastasıyım İyot Damlası Kullanabilir miyim?

Çeşitli rahatsızlığı olan kişiler tansiyon, diyabet, kalp yetmezliği veya damar tıkanıklığı olan insanların kullanması sakıncalıdır. Bu yazı haricinde bir yere sordunuz size dedikler ki kullanabilirsiniz. Sakın inanmayın çünkü para için insan sağlığını tehdit eden kişilere fırsat vermiş oluyorsunuz.

Emziren Bayanlar İyot Damlası Kullanabilir mi?

Sadece zayıflama damlası için değil bir çok genelde karşılaştığımız bu emziren bayanlar sorusu artık bize bildiğiniz gına getirdi. Tamam sizleri anlıyoruz doğum yaptıktan sonra kilo aldınız evet, ancak yapılacak herhangi bir hata çocuğunuzun kaderini etkileyebilir. Bu yüzden emziren bayanlar hiç bir zayıflama ürününü rica ediyoruz ki kullanmasınlar. Emzirme döneminiz bitsin daha sonra istediğiniz gibi zayıflama ürünü kullanabilirsiniz. Ancak illa ki ben şimdi kilo vermek istiyorum diyorsanız sporla dahi olsa vermeyin. Hatta bol vitaminli şeyler yiyin ki bebeğinizin geleceğini garanti altına alın.
Sizler tarafından gelen sorulara İyot Damlası yorumları başlığı altında cevap vermeye çalıştık umarım aradığınız sorunun cevabını bulabilmişsinizdir. Bulamadığınız soruların cevabı için aşağıdaki yorum alanını kullanabilirsiniz.

İyot damlası siparişi vermek için lütfen aşağıdaki listelenmiş olan sipariş formunu doldurunuz. Ürünümüz yüzde yüz orjinaldir ve orjinalliğine istinaden ücreti iade garantimiz vardır. Faturasız satış yapan ve orjinallik barkodu bulunmayan ürünlere itibar etmeyiniz ve sağlığınızla oynamayınız.

Diğer yazımız için https://www.zayiflamahikayeleri.com/iyot-damlasi-kullananlar.html

Yorumları

Yapılan Yorum

Bir Cevap Yazın