Sebze Form Çorbası

Kategori: Zayıflama Ürünleri | 0

Sebze Form çorbası zayıflamak isteyenlerin kilo vermek niyetiyle aldıkları bir detox çorbası ürünüdür. Üretici firmanın iddiasında Orjinal Sebze Form Çorbası kullandığınız zaman kilo vermenize yardımcı olmaktadır.

Sebze Form ürününün paketi içerisinde 2 adet toz bulunmaktadır. Bu 2 adet tozu şöyle sıralayabiliriz;

  1. Gündüz Çorbası: Sabah kahvaltılarını yapmadan 30 dakika önce 1 bardak sıcak içme suyana iyice karıştırılarak soğumasını beklenmeden gündüz çorbası içilir.
  2. Gece Çorbası: Uyumanızdan yine 30 dakina önce 1 bardak sıcak içme suyana iyice karıştırılarak soğumasını beklenmeden gece çorbası içilir.

Sebze form içeriğinde neler bulunduğu ve ne işe yaradığı.

Sebze Form İçin Uyarılar
Ürün içeriğindeki herhangi bir bitkiye alerjisi olanlar, hamile hanımlar ve kronik hastalığı bulunan kişiler doktorlarına danışmadan kullanmamaları gerekmektedir. 18 yaş altı kişiler ise ebeveyn izniyle kullanmaları tavsiye edilir.

Sebze Form İçeriği
Gündüz Çorbası içeriği: Brüksel Lahanası Kurusu Tozu, Beyaz Lahana, Kereviz, Karabuğday, Yeşil Fasulye, Sarımsak Tozu, Havuç, Soğan Tozu, Konjac, Nane, L-Carnitine, Keten Tohumu, Yulaf Unu, Elma Sirkesi Tozu, Mısır Unu, Zenc
Gece Çorbası içeriği: Domates, Kereviz, Enginar, Brokoli, Yulaf Unu, Havuç, Bezelye, Pırasa, Kinoa, Karabuğday, Kırmızı Biber, Ispanak, Sarımsak Tozu, Soğan Tozu, Dere Otu, Elma Sirkesi Tozu, Mısır Unu, Zencefil, Zerdeçal, Et Suyu Aroması, Tuz

Orjinal Sebze Form Nasıl Anlaşılır

Orjinal Sebze form üzerinde kesinlikle güvenlik bandı bulunmaktadır ve bu bandın açık olmamasına dikkat ediniz. Paket içeriğinde 20 adet çorba poşeti bulunmaktadır. Kutu üzerinde ISO numarası ve Helal sertifkası bulunduğu yazmaktadır. Orjinal Sebze Form Bilge İlaç tarafından üretilmektedir.

Sebze form siparişi vermek için tıklayınız

Bizce piyasada sağlıksız ve içeriğinde ne gibi maddeler olduğu bilinmeyen sürü izinsız zayıflama haplarını var. Bu zayıflama haplarının yerine içeriğinde ne olduğu bilinen yapanın satanın belli olduğu ürünler alınmalıdır. Sebze form çorbasının görüldüğü gibi yapan firma belli izinleri belli özellikle Türkiye üretimi ve sağlıklı olduğu görülmektedir. Tabi ki şu şekildede bakılması gerekilmektedir. Günde 2 bardak çorba ile kim tok kalabilir. Bunu henüz bizde bilmiyoruz sizlerin arasında kullanan varsa eminiz ki sitemizde ürün hakkında yorumlarını esirgemeyeceklerdir. Yinede sağlıklı zayıflamak açısından gün içerisinde meyve veya protein odaklı beslenmek faydalı olacaktır. Bizce bu ürün sadece günlük vitamin ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayacak ancak açlığınızı bastırmayacaktır. Tavsiyemiz sabahları kesinlikl 1 yumurta, öğlenleri meyveli yoğurt veya sade yoğurt, akşam üstü ise meyve tüketmeniz olacaktır. Sebze form hakkında daha detaylı bilgiyi ise https://www.zayiflamahikayeleri.com/sebze-form.html adlı siteden bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın